Dette er resultater fra Stockholm Football Cup 2019. Se de siste resultatene fra Stockholm Football Cup 2022 her.

Statistikk

Matchstatistikk

Kamper/Stadie


Kamper/Dag

Kamper/Klass

Some numbers

Antal matcher 631
Ferdigspilte 619
Igjen å spille 12
Walk over (WO) 1
Efter straffläggning 11
Hemmavinster 282
Bortavinster 283
Oavgjorda 54

Top 20 kamper med flest mål

  Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
lør. 03/08 18:30 lør. 03/08 Eriksdals BP B14 Kval. g.1/2 2 A Enskede IK 10 - 9 FOC Farsta    
søn. 04/08 09:10 søn. 04/08 Enskede IP 3 B13 Slutspel C Hässelby SK FF P06-3 9 - 8 P FC Kallfors Vit    
søn. 04/08 11:30 søn. 04/08 Enskede IP 3 B13 Slutspel B Enskede IK Blå 7 - 8 P Hammarby IF...6-7 SNIPERS    
søn. 04/08 16:10 søn. 04/08 Enskede IP 3 B14 Slutspel A Sollentuna FK 8 - 7 P Enskede IK Grå    
fre. 02/08 17:10 fre. 02/08 Enskede IP 3 B14 Plj C Karhu-Tepa yj 2 - 11 Enskede IK VIT    
lør. 03/08 12:40 lør. 03/08 Eriksdals BP B13 Plj A FOC Farsta 1 - 11 Enskede IK Blå    
søn. 04/08 10:20 søn. 04/08 Hammarby IP B16 Slutspel A Lyn Fotball 7 - 5 P Enskede IK U16-1    
lør. 03/08 10:20 lør. 03/08 Gubbängens IP 1 B14 Plj D IFK Viksjö 3 - 8 Bagarmossen... BKBK P05-1    
lør. 03/08 18:30 lør. 03/08 Älvsjö IP 1 B14 Kval. g.3/4 1 B Enskede IK VIT 5 - 6 Bagarmossen... BKBK P05-1    
søn. 04/08 08:00 søn. 04/08 Älvsjö IP 1 B15 Avslutningsmatcher Gnesta FF 5 - 6 Enskede IK EIK Blå    
søn. 04/08 11:30 søn. 04/08 Zinkensdamms IP 1 G16/17 Slutspel A Vasalunds IF 6 - 5 P Gamla Upsala SK    
fre. 02/08 12:30 fre. 02/08 Skarpnäcks sportfält 7 G13 Plj B Enskede IK Söderort Svart 11 - 0 IF Sibbo-Vargarna r.f    
fre. 02/08 13:40 fre. 02/08 Gubbängens IP 1 B13 Plj A Ursvik IK 11 - 0 FOC Farsta    
fre. 02/08 13:40 fre. 02/08 Eriksdals BP G13 Plj C Tyresö FF 9 - 1 HJK Gul    
lør. 03/08 16:10 lør. 03/08 Gubbängens IP 1 B13 Kval. g.C/D/E 3 B FC Kallfors Vit 10 - 0 Rågsveds IF    
fre. 02/08 18:20 fre. 02/08 Zinkensdamms IP 1 B15 Plj A Enskede IK Svart 10 - 0 Bønes Idrettslag    
fre. 02/08 10:10 fre. 02/08 Zinkensdamms IP 1 G16/17 Plj C Santa Claus AC 10 - 0 Iggesunds IK    
lør. 03/08 11:30 lør. 03/08 Gubbängens IP 1 B14 Plj C Reymersholms IK 9 - 1 Karhu-Tepa yj    
fre. 02/08 13:40 fre. 02/08 Zinkensdamms IP 1 G16/17 Plj C Järla IF FK 1 - 9 Santa Claus AC    
fre. 02/08 18:20 fre. 02/08 Gubbängens IP 1 B13 Plj E FC Kallfors Vit 7 - 3 Hammarby IF FF HIF P06.5